HAKKIMIZDA

Med Zemin firması 2000 yılından bu günlere alanında uzman kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve sağlıklı hizmet vermektedir. Malzeme kalitesi kadar önemli olan diğer bir husus da uygulama kalitesidir. Uygulamalarda en iyi sonuca ulaşabilmek için zamanı iyi değerlendirmek ve çalışma programındaki titizlik ve temizlik içerisinde yapmak çok önemlidir.

Firmamız için en önemli unsur müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetinin sadece satış değil, satış sonrası uygulama kalitesinde mükemmelliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz. Tüm yapı ve zemin kaplama ürünlerimiz kaliteli, dayanıklı ve firma tarafından garantilidir.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Sektörümüzdeki yeniliklerin takipçisi olarak, kalitemizden ödün vermeden, en yeni ürünleri en kısa zamanda müşterilerimize sunmak ve müşteri memnuniyeti oluşturmak en büyük hedefimizdir.
 
Yılların tecrübesi ile teknolojiyi ve yenilikleri sürekli takip etmemiz, işimize verdiğimiz önemin başlıca göstergesi olmuştur. Eğitimli personelimiz gerekli işleri, gerekli malzemelerle gerektiği kadar malzeme kullanarak ve zamanında uygulayarak müşterilerimize en ekonomik fiyat sunmamızı sağlamıştır.
 
PVC Zemin kaplama uygulamalarımız başta olmak üzere;
Hastaneler, Bankalar, AVM ler, Villalar, İş yerleri (en küçük mekanlardan en büyük kuruluşlara) uyguladığımız garantili ve en uygun fiyat politikamız ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi gururla sürdürmeye devam edeceğiz.
 
Siz de bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız buradan iletişime geçebilirsiniz.
© 2018 meedzemin.com          Tel. 0212 699 12 33           Gsm. 0532 654 34 96       info@medzemin.com       iletişim